“The Blueprint for Lasting and Fulfilling Relationships” | by Ur friend Revengo | Oct, 2023

“Ostatnio znalazłem się w natłoku artykułów omawiających kwestie relacji, które zainspirowały mnie do podzielenia się przekonującym planem wspierania trwałych i głęboko satysfakcjonujących relacji. Te kluczowe zasady są jak sekretne składniki do stworzenia historii miłosnej, która przetrwa próbę czasu. Poniżej przyjrzymy się bliżej każdemu elementowi, który może pomóc w zbudowaniu związku, który nie tylko przetrwa, ale także utrzyma zaangażowanie przez całe życie.

“Czasami wyzwania związane z relacjami w przeszłości mogą prowadzić do tego, że niektóre kobiety błędnie postrzegają feminizm jako nienawiść do mężczyzn. Aby ułatwić zrozumienie i stworzyć silne relacje, oto 5 cennych rzeczy, które należy zrozumieć, aby stworzyć długotrwały związek “

1. dawanie sobie nawzajem wolności i nie bycie nadopiekuńczym, kiedy ktoś cię kocha, nie musisz nic mówić, pozostaje lojalny, ponieważ jestem mężczyzną, wiem, że jeśli kobieta jest nadopiekuńcza zazdrosna o małe czynności, nawet godny zaufania mężczyzna również będzie zły i sfrustrowany w pewnym momencie może pomyśleć, że wybór jej był najgorszą decyzją.

2. miłość nie polega na prezentach i oczekiwaniu szczęścia od partnera, jeśli oboje są szczęśliwi, nie oczekując od siebie nawzajem, że on powinien mnie uszczęśliwić, ona powinna mnie uszczęśliwić, wtedy synchronizacja nastąpi po obu stronach. 70 do 80 procent związków zdarza się z powodu samotności i wielu oczekiwań, proszę mi wierzyć, że tego rodzaju związek się marnuje.

3. nie porównuj swojego związku z innymi, każdy związek jest inny, niektóre pary umieszczają uśmiechnięte zdjęcia w mediach społecznościowych, aby się pochwalić, jeśli jesteś w związku, aby się pochwalić, to twój związek jest tylko żartem, ludzie mogą myśleć, że pary są szczęśliwe, ale w głębi duszy ktoś nie zawsze jest szczęśliwy, a tego rodzaju związek jest zawsze związkiem opartym na porównaniach, termin “zasługuję na coś lepszego” i “zasługujesz na coś lepszego” pojawia się w związku, jeśli ktoś z pary myśli, że nasz związek nie jest tak dobry jak inne, istnieje duże prawdopodobieństwo, że związek się rozpadnie w pewnym momencie.

4. Bądź zabawny i otwarty ze swoim partnerem, dziel się wszystkim, żartuj, nie tylko dziewczyny uwielbiają żarty, nie bądź kretynem, który śmieje się dziko z żartów, bądź częścią żartu, mężczyzna również jest pod wrażeniem, gdy dziewczyna również dzieli się tą samą energią bez bycia poważnym za każdym razem i ma świetne poczucie humoru, znasz piękno z mózgiem

5. Poznaj słabość i siłę uczuć swojego partnera, chociaż mężczyzna nie wyraża zbyt wiele, ale w głębi duszy ma dziką osobę, która myśli o nieudanej przeszłości marzeń, pamiętaj, że mężczyzna wie wszystko, nawet jeśli wydaje się ignorować w pewnym momencie, kiedy czujesz się przygnębiony, odda ci tę samą energię, jeśli jest uczciwy i wartościowy.

Wiem, że są różne rodzaje ludzi na świecie, niektórzy ukształtują twoje życie, inni je złamią, więc zanim wejdziesz w związek, spróbuj dokładnie zrozumieć osobę, aby później nie żałować, jest wielu ludzi na świecie uwięzionych w swoich destrukcyjnych nawykach i stało się ich naturą życia,Proszę być ich świadomym, jeśli nie możesz wyleczyć takiej osoby, ponieważ albo ty staniesz się taki jak oni, albo ta osoba stanie się taka jak ty, wydostanie się z bariery ich destrukcyjnych nawyków jest bardzo trudnym zadaniem, dla niektórych ludzi uświadomienie sobie i powrót do zdrowia zajmuje całe życie.

Mam nadzieję, że moje pisma przyniosą spokój i nadadzą wartość pańskiemu życiu, jeśli zgadza się pan ze mną, proszę śledzić, postaram się przynieść bardziej skuteczne, dobrze zbadane rozwiązania dla pańskiego życia.